KARIERA

OFERTY PRACY

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywną i sprawną realizację projektów i usług IT – custom software development. Wybrani kandydaci będą mieli okazję rozwijać się zawodowo mierząc się z ciekawymi wyzwaniami, prowadząc ważne projekty dla renomowanych firm w kraju i zagranicą, współpracując z zespołem naszych profesjonalistów.

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • planowanie projektu (zakres prac, zasoby, budżet, harmonogram, technologia, architektura, metodyka) w tym udział w procesie presales,
  • nadzór nad wykonaniem projektu (realizacja projektu zgodnie z budżetem, harmonogramem i zakresem),
  • koordynacja prac zespołu wytwórczego,
  • współpraca z Klientem.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletnich doświadczeń na stanowisku Kierownika Projektu nabytych podczas pracy w firmie specjalizującej się w wytwarzaniu oprogramowania na zamówienie,
  • znajomości zagadnień technicznych związanych z produkcją oprogramowania,
  • praktycznej znajomości metodyk zarządzania: SCRUM, Agile, Prince2 lub PMI,
  • znajomości języka angielskiego.

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie we współpracy z klientami z sektora bankowego lub/i ubezpieczeniowego
  • znajomość merytoryki z obszaru bankowości/ubezpieczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres tw@pragmasoftware.com

Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!
Zadania
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii JAVA (na systemy z rodziny Linux)​
  • Zapewnienie integralności i komunikacji pomiędzy różnymi środowiskami
  • Rozwiązania związane cloud solution, mechanizmy autoryzacji, zarządzanie zasobami systemu,
  • Projekt związany z nowoczesnymi technologiami w branżach: bankowej/ubezpieczeniowej
  • Praca w metodologii AGILE (GIT, Gerrit)
Pożądany profil
  • Min. 5 lat doświadczenia w programowaniu aplikacji w języku Java​
  • Umiejętność wykorzystania własnych i oferowanych przez rynek doświadczeń technologicznych w celu projektowania aplikacji
  • Znajomość  Spring, Maven, JSF, Jenkins
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w SCRUM
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Aktywność, zaangażowanie, inicjatywa
Oferujemy
  • Szerokie portfolio ciekawych projektów realizowanych w nowych technologiach ​
  • Elastyczną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B – Ty wybierasz!
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Szkolenia techniczne
  • Biuro blisko centrum miasta i pokoje projektowe zamiast open space